.

.

Бесплатен Превозот VLT-XD221LP Оригинални голи светилка со станбен за МИЦУБИШИ SD220U/XD221/XD221U

Бесплатен Превозот VLT-XD221LP Оригинални голи светилка со станбен за МИЦУБИШИ SD220U/XD221/XD221U

DEN 3590.00
DEN 4080.00

Од стоката
Во магацинот

Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Проектор светилки слабо како тие возраст.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Исто така треба да се одбегнувајте екстремни температурине ја напушти проектор во автомобил во лето или кога тоа е под 40 степени. Сигурен Corporation. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
VLT-XD221LP
Производи во категоријата