.

.

DWE CC RF 13.56 mhz rfid таг тркалезна форма црна боја fobs

DWE CC RF 13.56 mhz rfid таг тркалезна форма црна боја fobs

DEN 2034.00
DEN 2140.80

Од стоката
Во магацинот

56 mhz s50 на унодц внатрешна чип ,само за читање ! не може да се користи за копир ! ако треба да се купи за копир, ве молиме да се купи чип UID!
Кога нарачате, ве молиме имајте во боја и квантитетот што треба, инаку ние ќе брод од keytag боја и квантитетот на случаен избор, ви благодариме.Сите предмети ќе бидат испратени да се купи адреса во ред.Ве молиме да плаќаат пари во рок од 3 дена по аукцијата заврши. Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.
Примена
Плаќање политика :
1.Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 бодови.56 mhz rfid таг тркалезна форма црна боја fobs
Материјал : ABS
Фреквенција : 13.Плаќање начин : Зачувам. -25 ~ + 50 степен
Големина : 33x32x2mm
Answer : ___________________________ Note :
Оваа keytag е 13.Сите објектот ќе биде испорачуван Кина Воздухопловната пост рок од 7 работни дена, Тоа трае околу 8-19 работни денови (CA, АУ, велика БРИТАНИЈА, ЕУ).Ние секогаш сме подготвени да се биде во допир за да одговори на сите прашања или само да се види дека сите се одвива непречено.24 часа техничар за поддршка и онлајн услуга,Внимателно го следи cargos додека не пристигна. друга земја 15-35 работни денови.
Контрола на пристап на копчето ознаки слика
Сертификација
Имаме FCC сертификат, Ако треба, ве молиме контактирајте го нашиот продажниот оддел. ние ќе ви испрати преку е-маил.Ние не сме одговорни за царинските давачки и даноци поврзани со.56 mhz
Боја : Црна
Пакување : залепени
Температура.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
За превозот :
1.
Повратни информации :
1.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
K006
Бренд Име:
DWE CC RF
Фреквенција:
13.56 MHz
Големина:
32x33x2mm
Материјал:
ABS
Внатрешниот чип :
ISO14443A s50 на унодц
Близината Опсег:
5-10cm
боја:
Црна
Картичка Категорија:
Пасивни
Структура:
Само За Читање
Примена:
Идентификација, Хотели,Стан,канцеларија
Карактеристики:
Водоотпорен
Производи во категоријата