.

.

150pcs 8cm Добра qualitty француски Стил Клипови Barrettes за Коса Лакови Hairbow

150pcs 8cm Добра qualitty француски Стил Клипови Barrettes за Коса Лакови Hairbow

DEN 1560.00

Од стоката
Во магацинот


Должина 80mm
ширина 9mm
150pcs/многу

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Тежина:
5.8g
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Должина:
8cm
Накит Наоди Тип:
косата клипови
Производи во категоријата