.

.

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Рака на seine на giverny Масла репродукција страна се насликани

Висок квалитет на Клод Моне модерна уметност Рака на seine на giverny Масла репродукција страна се насликани

DEN 5512.00
DEN 6336.00

Од стоката
Во магацинот

Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Keve Уметничка Галерија на репродукции се направени со рака. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство.Без протегала и Врамено. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналот. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express. Голема Цел,Голем Попуст. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22154
M:
M3
Производи во категоријата