.

.

2 ПАРЧИЊА Прекрасна Сјајна Ѕвезда Срце облик ББ, Клипови за Девојки Коса Додатоци за Деца Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress

2 ПАРЧИЊА Прекрасна Сјајна Ѕвезда Срце облик ББ, Клипови за Девојки Коса Додатоци за Деца Шноли Деца Headwear

DEN 74.00
DEN 92.16

Од стоката
Во магацинот


Опис
2 ПАРЧИЊА Прекрасна Сјајна Ѕвезда Срце облик ББ, Клипови за Девојки Коса Додатоци за Деца Шноли Деца Headwear Бебе Коса Клипови Headdress
Овој производ не опфаќаат хартија картичка
Висок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки. Тоа е најдобар подарок за деца. Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,пластични
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
DBB-N69
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Headwear
Производи во категоријата