.

.

EANOP Гуми Притисок Аларм Вид Притисок Монитор Систем Сензори 0-6Bar со Батерија алатки Црна

EANOP Гуми Притисок Аларм Вид Притисок Монитор Систем Сензори 0-6Bar со Батерија алатки Црна

DEN 1382.00
DEN 1727.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Бренд Име:
EANOP
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Фреквенцијата На Сигналот
Производи во категоријата