.

.

За Alppe iPhone 4s 5s 6 6pus X 9H 2.5 d 0.26 mm Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 7 8 плус X заштитна фолија

За Alppe iPhone 4s 5s 6 6pus X 9H 2.5 d 0.26 mm Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за iPhone 7 7 8 плус

DEN 59.00
DEN 61.92

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
за iphone 4s, iphone 5 5s, за iphone 6 6s, за iphone 6 6s плус, за iphone 7 плус, за iphone 7, за iphone 8, за iphone 8 плус, за iphone X
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone SE,iPhone 4s,iPhone 8 Плус,iPhone 6 плус,iPhone 6s плус,iPhone 6s,iPhone 8,iPhone 5s,iPhone 7 плус,iPhone 6,iPhone X,iPhone 4,iPhone 7,iPhone 5
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
Џ.К Сон
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Производи во категоријата