.

.

200x300cm свадба фотографија позадина Новороденче Роденден Дрво Кат цвет винил backdrops за фотографија обичај студио

200x300cm свадба фотографија позадина Новороденче Роденден Дрво Кат цвет винил backdrops за фотографија обичај

DEN 1025.00
DEN 1025.28

Од стоката
Во магацинот


крајот
Краток Вовед
Ова е 5 ft*6.5 стапки(150 см*200 cm) позадина со општиот изглед на сликата, и сосема лесна, значи тоа е едно парче backdrops. Потекло се погодни за Свадба, Деца, Фотографија, Празник Партија, Роденден или Фотографија Кабини итн. Ако ви треба големина дека поголем од 150 cm*200 см, ве молиме контактирајте со нас и дополнителни трошоци е потребно, исто така, големи димензии потекло се чини, немојте да се грижите, бидејќи цвест нема да се меша со фотографии. За било какви прашања и проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене, јас ќе дадам се од себе за да одговорите и да ви помогне.
Производот Се Покаже
Забелешка
Ние обично се свитка позадина да го испрати,Така ќе има брчки
Не грижете се,тука се и начини да се отстрани набори : 1. Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. 2. Топлина тоа со пареа железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно. 3. Се водат и се стега тоа да се врати капка се залагаме за 3-4 дена,тоа, исто така, работи.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
150x200cm, 150x220cm, 200x300cm, 300x300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Материјал:
Не-плетени
Бренд Име:
comophoto
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
S-CM-6718
Се прилагодите:
Поддршка
Оригиналниот земја:
Кина
Трговија на големо:
Поддршка со разумна цена
Брза испорака:
Достапни по доставена
Продажба:
ве молиме имајте во предвид продавница известување
погоден предмет:
Фото Студио/ сцена / роденден / партија /
Големина (мм):
2000 година
Производи во категоријата