.

.

SANITER се Применуваат за Леново V2000 V4000 15-ISK 700-15ISK IPS нови високо LCD екран штедачи

SANITER се Применуваат за Леново V2000 V4000 15-ISK 700-15ISK IPS нови високо LCD екран штедачи

DEN 2390.40

Од стоката
Во магацинот

Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме. Ви благодариме. Ви благодариме. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница.00
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме!
.

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Портал,Acer,DELL,Lenovo,Asus,SONY,Toshiba,Fujitsu,MSI,Samsung,HP/Compaq,LG
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
V2000 V4000 15-ISK 700-15ISK
Компонента Тип:
Никој
Дигитален вид делови:
lcd екран
Производи во категоријата