.

.

Издувните Назад Притисок Сензор За ПОЧЕТОК на FORD E-350 E-450 ЕКСКУРЗИЈА F-250 F-350 F-F 450-550 F-650 F-750 6.0 L 2005-2007 1850352c2

Издувните Назад Притисок Сензор За ПОЧЕТОК на FORD E-350 E-450 ЕКСКУРЗИЈА F-250 F-350 F-F 450-550 F-650 F-750

DEN 551.00
DEN 648.00

Од стоката
Во магацинот

V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2006 година За Ford F-450 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Форд Екскурзија 6. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.0 L V8 2007 Година За Ford F450 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F350 Супер Должност 6. Ние само брод да се потврди цел адреси.0 L V8 2005 Година За Ford F750 6.0 L V8 2005 Година За Ford F550 Супер Должност 6. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2005 година За Ford E-450 Супер Должност 6.0 L V8
2005 За на Ford E-350 Клуб Вагон 6. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот.0 L V8 2005 Година За Ford F250 Супер Должност 6.0 L V8 2008 Година За Ford F750 6.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.0 L V8 2009 За Ford E450 Супер Должност 6.0 L V8 2006 Година За Ford F550 Супер Должност 6. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2007 Година За Ford E-450 Супер Должност 6.0 L V8 2010 Година За Ford E350 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford E350 Супер Должност 6. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2007 Година За Ford E-350 Супер Должност 6. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2006 година За Ford E-350 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F250 Супер Должност 6.0 L V8 2007 Година За Ford F650 6. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2005 година За Ford F-550 Супер Должност 6.0 L V8 2005 Година За Ford E350 Супер Должност 6. Ние ќе го реши проблемот.0 L V8 2005 Година За Ford F450 Супер Должност 6. V8 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged
1.0 L V8 2008 Година За Ford E450 Супер Должност 6.

Таа е поголема од информацијата

Мерен Опсег:
5C3Z9J460A DPFE6
Резолуција:
5C3Z-9J460-А, 5C3Z-9J460-Б
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
Притисок Сензор ЕБП
Повторливост:
5C3Z9J460B
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Чувствителност:
1850352C2 1850352C1 1850352
линеарна:
ПОЧЕТОК на Сензор
Тип Име:
ПОЧЕТОК на Сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
1850352C2 1850352C1 1850352
Осветленост Дел Број:
5C3Z-9J460-А, 5C3Z-9J460-Б
Другиот Дел Број:
5C3Z9J460A, 5C3Z9J460B DPFE6
Производи во категоријата