.

.

МОС Топла 10 компјутери 50mm Пластична Рачка Тест Сонда Метал Алигатор Клипови

МОС Топла 10 компјутери 50mm Пластична Рачка Тест Сонда Метал Алигатор Клипови

DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
Алигатор Клипови
Должина:
50mm
Материјал:
ПластичниБакар Позлатен Лим
Бренд Име:
LOSUYINE
боја:
црвено црн
Големина:
50 x 28 x 8mm
Производи во категоријата