.

.

жените 925 фунта сребрен ѓердан популарни популарни срцето pendant ѓердани долго големина Солидна сребрен ѓердан Бесплатен превозот

жените 925 фунта сребрен ѓердан популарни популарни срцето pendant ѓердани долго големина Солидна сребрен ѓердан

DEN 575.00
DEN 638.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Метална боја:
46cm, 51cm, 56cm, 61cm, 66cm, 71cm, 76cm, 86cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Dankadi
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Монистра
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
28mmx31mm
Број На Модел На:
N208015
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Производи во категоријата