.

.

Пирс Превезот Хардкор Metalcore Т-маица Мажите Момче Број Бр 01 Бр 99 Неколку Tees 2017 Лето Комбинација Блузи Жените Девојка Облека

Пирс Превезот Хардкор Metalcore Т-маица Мажите Момче Број Бр 01 Бр 99 Неколку Tees 2017 Лето Комбинација Блузи

DEN 517.00
DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот


*Ние ќе плаќаат за превозот цена на resending предмети, додека купувачите се одговорни за поштенски трошоци за враќање на предмети. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист.
Добредојдовте на нашата продавница!
Објектот Спецификација :
Маици Изработени од 85% Памук;Lycra 15%
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна на Т-Маица само;
Краток Или Долг Ракав;
Екипажот Вратот;
Боја : Црно или Сино Ракав [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 130g да 220g;
Големина На Табелата :
Слики Покажуваат :
Моделот Се Прикаже :
Начин На Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ.
Испорака Детали За :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот,
Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
*Се врати ставки МОРА да ги имаат сите ОРИГИНАЛНОТО пакување и додатоци.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела). Ние многу проценка на сите наши клиенти!
.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
број:
Hu-RC198miD-285 286
ОДГОВАРА ЗА:
МОМЧЕ.МАЖИТЕ.UISEX
Шема:
Пирс Превезот Хардкор Metalcore.Број Бр 01 Бр 99 Неколку
боја:
Бела.црна.сина.
Производи во категоријата