.

.

Врвен квалитет!!еко растворувач печатач глава за печатење чистење на машината за сите видови на инк-џет печатач продажба на глава за печатење

Врвен квалитет!!еко растворувач печатач глава за печатење чистење на машината за сите видови на инк-џет печатач

DEN 18720.00

Од стоката
Во магацинот


опис на производот
Врвен квалитет!!еко растворувач печатач глава за печатење чистење на машината за сите видови на инк-џет печатач
производ спецификите
точка име чистење на машината за сите глава за печатење
се користи за seiko глава за печатење /поларис глава за печатење /xaar глава за печатење /xaar глава за печатење
стилот на оригиналниот нови
others Product екранот

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
чистење машина
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Други
Точка име :
чистење машина
Име на производ:
глава за печатење чистење машина
Погоден за:
сите видови на глава за печатење
Модел:
ултразвучно
напон на напојување :
220 V 50 HZ
imput моќ:
Помалку од 100W
превозот начин :
DHL/EMS/КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ /ФЕДЕКС
плаќање:
western union /paypal T/T
Тежина:
8kg
Производи во категоријата