.

.

Бесплатен Превозот DC-3000MHz 10W 15W 20dB Фиксна Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator N машки N женски конектор

Бесплатен Превозот DC-3000MHz 10W 15W 20dB Фиксна Коаксијален АНТЕНСКИ Attenuator N машки N женски конектор

DEN 2160.00

Од стоката
Во магацинот

5 d B,15-30d B±1d B.ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.)
Температура : -55°C до +125°C
Конектор : N машки N женски

1.Тоа е невозможно да се
адреса прашања, ако не знаеме за нив! 3. Ве молиме контактирајте ме
пред да можете да го вратите.Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.Купи со доверба! 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.DC-3000 MHz RF N Машки N Женски 10 W 15 W 20d B Фиксна Коаксијален Attenuator
Техничка Спецификација :
Фреквенција : DC-3 GHz
VSWR : 1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
.Ние прифаќаме Alipay.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.1 Година Производителот.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се
контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Транзит време може да се разликува, особено за време на празникот
сезона.Се надевам дека ќе се разбере и поддршка!
Време На Испорака :
1.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
WINWOKOM
Број На Модел На:
МАЧКА-3G-10-NMNF-20dB
Freuqency:
DC-3GHz
Просечна Моќ:
10W/15W
Слабеењето:
20db+-1.0
VSWR:
1.20
Температурата Опсег:
-55Oc на +125Oc
конектор:
N машки-N Женски
Производи во категоријата