.

.

Еден сет во Светот Компатибилен Ricoh Црна SPC352 C352 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh СП C352DN SPC352DN Копир Резервен Дел

Еден сет во Светот Компатибилен Ricoh Црна SPC352 C352 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh СП C352DN SPC352DN Копир

DEN 422.40

Од стоката
Во магацинот

Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
За превозот 1.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја.Ви благодариме!
3. Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.ние брод на Aliexpress адреса на само.
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Ricoh СП C352 DN
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
1pcs x Црн тонер чипови
1pcs x Синозелена тонер чипови
1pcs x Магента тонер чипови
1pcs x Жолта тонер чипови
Или
4 парчиња x Црн тонер Чипови
. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Таа е поголема од информацијата

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
СП C352
Компатибилен Бренд:
RICOH
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Чип Вид:
тонер чип
боја:
црна цијан магента жолта
Региони:
Втората светска војна(низ целиот свет)
Страница Принос:
Црна
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set 4pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Ricoh СП C352DN
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
Име на производ:
SPC352 СП C352 Тонер Кертриџ Чип за Ricoh Кертриџ СП C352DN
Производи во категоријата