.

.

5 Парчиња/Кутија Биолошки Влакна Лицето Маска Змија Отров Активни Peptide Подмладување на Лицето Маска за Навремено Влажна Кожа Нега на Убавината

5 Парчиња/Кутија Биолошки Влакна Лицето Маска Змија Отров Активни Peptide Подмладување на Лицето Маска за Навремено

DEN 751.68

Од стоката
Во магацинот


ЗМИЈА ОТРОВ АКТИВНИ PEPTIDE ПОДМЛАДИТЕЛЕН МАСКА
(Биолошки Влакна Маска)
Состојка :
deionized вода,1-3 butanediol,метил 4-hydroxybenzoate,алое,хидролизирани колаген,хијалуронска киселина,tranexamic киселина,витамин Б5,Palmitoyl Oligopeptide,Palmitoyl Oligopeptide-7,Palmitoyl Oligopeptide-3, tripeptide-10
Содржи супериорен подмладителен енергија, активирајте го режимот на потенцијалните длабоко во кожата.
Ефикасност :
Донесува напредни биолошки влакна, совршено се закачите на кожата, ја испорача змија отров активни peptide и други медицински козметологијата состојки длабоко во кожата, намалување на сува и фини линии, бледнеат полн тон, се намали rouh порите, да се спречи рано стареење на кожата клетки, и да ја одржувате кожата мазна, влажна, lustrous и деликатна со подмладителен функција како чудо.
Употреба :
1. По кожата чистење, земете ги нашите маска од торба, маската има 3 слоеви, отстранување на ретикуларниот слој
2. Се применуваат средниот слој кој е biolgical влакна маска на лицето, отстранете ја мазна слој, се приспособат на маска за да се направи тоа prefectly закачите на кожата
3. Kepp на кожата за 15-20min, отстранете ја маска, миење слободни, нежно масажа на кожата да ги апсорбира остана суштината.
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.62 , САМО $1.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни

Таа е поголема од информацијата

Мирис:
5pcs
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Белење
Бренд Име:
qbeka
Тип:
Спиење Маска
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
Сертификат Број:
29-xk-3531
НЕТО-WT.:
42g
Состојка:
Маска
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Употреба:
Целото Лице
Број На Модел На:
Маска
Пол:
Женски
Име:
Змија Отров Подмладителен Маска
Материјал:
био влакна
Рок На Траење:
3 Години
Супериорност:
Peptide
function1:
Анти-Стареењето
feature1:
Навлажнувачки, Длабочина Надополнување
Количина:
5 парчиња/кутија
feature2:
Кралската супериорен нега на кожата
Предност:
Интеграција на природната убавина
Функција:
Анти-Навремено
Производи во категоријата