.

.

Камерата Стандард Страна Рамка за Домување Покритие за Поддршка на Планината за GoPro Херој Сесија 4

Камерата Стандард Страна Рамка за Домување Покритие за Поддршка на Планината за GoPro Херој Сесија 4

DEN 130.00
DEN 223.20

Од стоката
Во магацинот


Камерата Стандард Страна Рамка за Домување Покритие за Поддршка на Планината за Go Pro Херој Сесија 4 Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет На рамка е целосно прилагодливи за да се вклопи Херој 4 Сесија. Направете го тоа лесно да го фати и видео пука. Ви овозможува да го користите вашиот HERO4 Сесија со било Go Pro планината Ниско-клуч и мазна дизајн на рамка со компактен фотоапарат одговара за инсталација. Заштитете го вашиот Go Pro Херој 4 Сесија не е лесно да се биде изгребани Обезбедува лесен пристап до копчето на блендата и камера пристаништа во повеќето монтажа конфигурации Интегрирани брави направете го тоа лесно за инсталација и отстранување на камерата од вашиот монтажа setup Џеб големина и лесен, лесно да се однесе, тоа е непроменета да уживате во вашиот спорт. Спецификација : Компатибилен со : За Gopro Херој 4 Сесија Шема : Стандард Страна Рамка Планината Боја : Црна Материјал : Пластични Тежина : 38g Пакет се вклучени : 1x Рамка Планината за HERO4 Седница ве Молиме љубезно Забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки. Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби, Не мало кутија!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Keyjump
Број На Модел На:
Страна Рамка За Домување Маска
полнач:
No
Материјал:
Пластични
Држач За Во Автомобил:
No
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
Yes
Компатибилен Бренд:
HERO4 Сесија
Стил:
Страна Рамка За Домување Маска
Шема:
Стандард Страна Рамка Планината
Одговара Компатибилен:
За Gopro Херој 4 Сесија
боја:
Црна
Тежина:
38g
Материјал:
Пластични
1:
Рамка Планината за HERO4 Сесија
2:
Планината за HERO4 Сесија
3:
HERO4 Сесија домување маска
4:
HERO4 Сесија стојат
Производи во категоријата