.

.

За meizu у20 стакло meizu у 20 калено стакло 9H 0.26 MM 2.5 D екран заштитник пред стража 5.5 инчен Калено Стакло За Meizu У20

За meizu у20 стакло meizu у 20 калено стакло 9H 0.26 MM 2.5 D екран заштитник пред стража 5.5 инчен Калено

DEN 84.00
DEN 110.40

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на нашиот продавница :
Шопинг Совети >>
Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!
Првиот е КИНА ПОСТ Нормално Mail, (tracker број само следење во кина), што значи следење Бр. ние ви даде не е валиден, можете да 't добие следење на информации од веб-сајт. Но, во овој случај, може да заштедите пари.
Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Angency ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена (Русија и Бразил 30 - 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, така што 'd подобро да изберат Воздух Mail. Пакет :
1 X Калено Стакло За meizu у20 1 X Ткаенина за Чистење. 1 X Прашина отстранување на хартија.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Бренд Име:
VBNM
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Модел:
За Meizu У20
Стил:
Ултра Тенок Екран Заштитен Филм
Материјал:
калено стакло
производ тежина:
за 10g
Состојба:
100% Сосема Нов
квалитет:
А+++
Функција:
анти scrach,анти-вода,анти-нафта,анти-експлозија
Употреба:
Мобилен Телефон
Производи во категоријата