.

.

2017 Нови Пристигне Меч Уметност Онлајн Филмот Ordinal Скала Kirito Cosplay Костим Сопствени Направени

2017 Нови Пристигне Меч Уметност Онлајн Филмот Ordinal Скала Kirito Cosplay Костим Сопствени Направени

DEN 2875.20

Од стоката
Во магацинот


Компоненти :
Overcoat, Панталона, Појас, Ракавица
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Мажите Големина, Жените Големина
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
no
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Kirito
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Половина
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Kirito
Производи во категоријата