.

.

15.5/влакно Природни Суровини Лимон Кварц Freeform Грутка Чакал Лабава Монистра,Citrines Кристал Врвот Drilled Чипови Ѓердан Накит

15.5/влакно Природни Суровини Лимон Кварц Freeform Грутка Чакал Лабава Монистра,Citrines Кристал Врвот Drilled

DEN 569.00
DEN 618.24

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот.
Материјал : Природен Лимон Кварц Облик : Грутка Чипови Боја : Жолта Големина : 6-11x10-15mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
SF004
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
100g
Бренд Име:
srbstsq
Објектот Форма:
грутка
Материјал:
Природниот Кварц Лимон
Обликот:
Грутка Чипови
Должина:
Approx73PCS& 15.5 inches/strand
Големина:
6-11x10-15mm
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6-11mm
боја:
Жолта
Производи во категоријата