.

.

За Случај Samsung Галакси J2 Премиер Случај Тешко Телефон Покритие За Samsung Галакси J2 Премиер G532F Случаи J 2 J5 J7 Премиер Задниот Поклопец Fundas

За Случај Samsung Галакси J2 Премиер Случај Тешко Телефон Покритие За Samsung Галакси J2 Премиер G532F Случаи

DEN 48.00
DEN 49.92

Од стоката
Во магацинот

Внимание ве Молам : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. На производи ( што Не се Под Два Долари ) бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",
"Ali Express Saver Превозот",
"Yanwen Економски Воздух Mail ",
"Correos Економија"(само за Шпанија Пријатели)
НО бесплатен превозот не може да биде песна откако пратката лево Кина. АКО ви треба целосна следење ,ве молиме изберете " Ali Express Стандард за Испорака "," Ali Express Saver
Превозот ""SF e Parcel "" Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ", и да додадете на пари за следење.
2. Ако вашиот потврда дојде време , се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Руски пријатели се обрне внимание ве молам : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме(вклучува 3 делови барем) во ред, во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја. ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 3 Еез
Други Телефон Случаи За Samsung Галакси J2 Премиер
За Случај Samsung Галакси J2 Премиер Случај Тешко Телефон Покритие За Samsung Галакси J2 Премиер G532 F Случаи J 2 J5 J7 Премиер Задниот Поклопец Fundas
Производ Де scription

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
За Samsung J2 Премиер, За Samsung J5 Премиер, За Samsung J7 Премиер
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
RIVAS
дизајн:
Мат,Обична,Сјајни
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Тешко Мат Пластика
Големина:
5.0 inch / 5.5 inch
Мало Пакет:
Yes
Стил:
Модни Луксузни Шарени Едноставна Топла продажба
Материјал:
висок квалитет на замрзнатото тешко пластика
Функција во еден:
ултра тенок Мат Пластика 360 Полно Тело Покриеност Заштита случај
Функција два:
Супер-Тенок Матирано pc Shield оригинални допир се чувствуваат телефон школка маска
боја:
Кралска Сина, Златна, Црвена, Црна, Виолетова
Тешко Пластични Мат Телефон Случаи:
Маска За Samsung Галакси J2 Премиер G532 G532M G532F СМ-G532F 5.0 ИНЧЕН
ултра тенок Мат Пластика матирано Случај:
Маска За Samsung Галакси J5 Премиер On5 2016 година G570F 5.0 ИНЧЕН
360 Полно Тело Покриеност Заштита случај:
Маска За Samsung Галакси J7 Премиер On7 2016 година G610F 5.5 ИНЧЕН
Тип:
Случај
Производи во категоријата