.

.

HUAYI 5x7ft Позадина Уметност Сива Ткаенина Damask Позадина Фотографија За Новороденче Позадина XT-5737

HUAYI 5x7ft Позадина Уметност Сива Ткаенина Damask Позадина Фотографија За Новороденче Позадина XT-5737

DEN 614.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот


Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет, одлична услуга и неверојатно најниска цена за вас.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
Ако цел повеќе,ние, исто така, бродот валани.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.
Брод укината, може да има некои мали брчки кога ќе се добие тоа,но тоа е лесно да се отстрани навремено :
(1)се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена,тоа ќе биде во ред. тоа е тенка, но евтини и ефективни .
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
(2)Топлински со железо на задниот дел на објектот,тогаш тоа ќе биде мазна повторно.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !
Пакет :
Здиплен во пакет.
Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија.
Големина на :
Големина на :
(1)најпопуларните големини, треба да се користат за :
3ft x 5ft(100cmx150cm)
4ft x 4ft (125cm X125cm)
4ft x 6ft(125cmx200cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 8ft (150cmx250cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
XT-5737
Пакет:
Yes
Материјал:
уметноста ткаенина
Стил:
Деца
Тип:
Други
Производи во категоријата