.

.

cosplay костими Нов стил Прекрасна Црна Пингвин Маскота Костим Со Светли Големи Очи Жолта Рамен Устата Бело Лице Возрасни Големина

cosplay костими Нов стил Прекрасна Црна Пингвин Маскота Костим Со Светли Големи Очи Жолта Рамен Устата Бело

DEN 7320.00
DEN 14352.00

Од стоката
Во магацинот

Производ Висина Големина : S : 160 CM-170 CM M : 170 CM-175 CM L : 175 CM-180 CM XL : 181 CM-185 CM XXL : 185 CM-190 CM XXXL : 190 CM-200 CM Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Напомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние брод на објектот преку ЕМС меѓународен превозот услуга која што е најбрзо и најбезбедно начин.
Добредојдовте во мојата Продавница!! Оригиналниот Материјал : Усвојување oversea пена мувла (исто така наречен и високо-квалитетни Styrofoam); Гравирање со прецизност мувла, квалитетот и испорака брзина е загарантирана.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Маскота костим може да се испраќаат од 1-5 дена.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.
Област
Пати
Азија
Северна Америка
7-15 работни дена
Западна Европа
Источна Европа
10-30 работни дена
Средниот-Исток
Океанија
Јужна Америка
Африка
15-45 работни дена
Русија
Бразил
15-45 работни дена Feed back :
1) за Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Превозот : 1. Карактеристики : мала тежина, удобно носење, добра пропустливост и со јасен поглед; Тоа може да се спротивстави на дожд, победи и судир, и може да се користи за долго време; Тоа е специјално дизајнирана за надворешна трговија со малку жалбата; На облека е многу погодна за квалитет на надворешната трговија; во меѓувреме испорака може да се гарантира без да се оштети.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
1111
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Носии
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата