.

.

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Ssangyong Нови Actyon / Korando 2014 Водоотпорен Копија Камера

ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Ssangyong Нови Actyon / Korando

DEN 718.00
DEN 897.60

Од стоката
Во магацинот


Гаранција и Враќање :
Сите наши објекти се тестирани за да се обезбеди работи правилно пред превозот. Во нашето искуство, околу 10% предмети ќе трае подолго отколку што се должи на царинење.
ПАЛ HD 960*576 Пиксели висока дефиниција Паркинг Заден поглед на Камерата за Ssangyong Нови Actyon / Korando 2014 Водоотпорен Копија Камера
Особини И Функции :
1.
Ние ги користиме на курирската служба DHL и ЕМС за нашите меѓународни пратката и ако можете да изберете локација за подигнување ние ви препорачуваме да ја користите.
Ако вашата адреса е PO BOX, Изразат ќе одбие да го испорака па ќе треба да обезбеди уште една адреса, ви благодариме за вашето внимание.Мини Lumination : 0.
На важечки период на замена е од 14 дена од денот на приемот на објектот, ако овој објект има било каков проблем, кога ќе пристигне, ве молиме слободно контактирајте со нас и имајте на ум чувајте го во оригинална состојба
Тоа е купувачот одговорност да се плати за враќање поштарина и брод предметот назад до нас.
Ве молиме дај ни вашиот (мобилен) телефонски број за време на исходот за превозот употреба, тоа е многу важно.Резолуција : 520 TV линии
4. Корисниците се одговорни за далечинско областа на плаќање () ако курир потврдува дека вашата адреса припаѓа на оддалечена област. Предмети вратени во сад без извештајот нема да бидат обработени. Над 95% може да се дојде до купувачите без никакви Даноци. Ние само може да испрати ја оваа ставка за да вашиот АЛИ регистрирана адреса, ако сакате да го промените превозот адреса по платени, ние ќе рефундирање на дека прво, и можете да додадете нова адреса во вашиот али и плати за тоа повторно. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци ако овој објект е дефектен како извештај.
Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во недела и.Слика сензор : боја CMOS PC3089
2.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.4 Ghz Безжична Видео Предавателот Примачот За Полнење :
Превозот
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Таа е поголема од информацијата

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
Huifei
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло
Пиксели:
960*576
Хоризонтална Резолуција:
520 ТВ линии
Видео Формат:
ПАЛ само
сензор на слика:
PC3089
ОДГОВАРА ЗА:
Одговара за сите екран со AV видео порта
Компатибилен Возило 1:
Новиот Ssangyong Actyon / Korando 2014
Производи во категоријата