.

.

Visofree Mink Трепките 3D Mink Трепките Дебели Crisscross Крилести Трепките без Суровост Mink cilios posticos Полна Лента удари со камшик

Visofree Mink Трепките 3D Mink Трепките Дебели Crisscross Крилести Трепките без Суровост Mink cilios posticos

DEN 125.00
DEN 207.84

Од стоката
Во магацинот

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет. За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција тешки густина, и кластери на трепките кои варираат во должината, за обемна, текстура заврши. Совршен за ноќите надвор, овие издвоите трепките се сигурни да се направи смел. * Без суровост * Висок квалитет * Обновливи Оние трепките се 100% Рачно изработени, секоја серија може да имаат различни, ве молиме да забележите дека, благодарение. 1 Пар Трепките D101 D102 D103 D104 D105 D106 D107 D108 D109 D110 D111 Visofree Препорачувам

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Бренд Име:
visofree
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Број На Модел На:
27 стилови
Количина:
1 пар
Големина:
1 box
Производи во категоријата