.

.

100pcs/многу Zener Диоди 1N4746A 1W 18V 1N4746 Единствен 5% 2-Pin-DO-41

100pcs/многу Zener Диоди 1N4746A 1W 18V 1N4746 Единствен 5% 2-Pin-DO-41

DEN 81.60

Од стоката
Во магацинот

100pcs/многу Zener Диоди 1 N4746 A 1 W 18 V 1 N4746 Единствен 5% 2-Pin-DO-41

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
1N4746A
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Zener диоди
Производи во категоријата