.

.

Нови ОЕМ Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 1540 1545 1410 1420 NSK-D9001 P446J NK750

Нови ОЕМ Лаптоп Тастатура За Dell Inspiron 1540 1545 1410 1420 NSK-D9001 P446J NK750

DEN 962.88

Од стоката
Во магацинот

Објектот Спецификација : Нова Тастатура за Dell Inspiron 1420 1520 1521 1525 1526 XPS M1330 сребро НАС
Боја : сребрена
Распоред : САД
Состојба : Нова
Компатибилни Модели :
Компатибилен Броеви : NK750 JM629 NSK-D9001 9 J.N9283.001
Компатибилни Модели : Dell Inspiron XPS M1330 Серија Лаптоп
Dell Inspiron M1530 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1410 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1420 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1520 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1521 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1525 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1526 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1540 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1545 Серија Лаптоп
Dell Inspiron 1546 Серија Лаптоп
Dell Vostro 1400 Серија Лаптоп
Dell Vostro 1500 Серија Лаптоп

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
За Dell Inspiron 1540 1545
Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
НИ Стандард
Бренд Име:
PZAscreen
Производи во категоријата