.

.

Моден Авион 3D Табела Светилка LED 3D Декорација Светла USB 3D Светла како Празник Божиќ Подароци

Моден Авион 3D Табела Светилка LED 3D Декорација Светла USB 3D Светла како Празник Божиќ Подароци

DEN 840.00

Од стоката
Во магацинот

Ние, исто така, поддржува следниве превозот метод.Моќта од страна на двете : USB кабел(пакет се вклучени ), или 3x AAA Батеријата(пакет не се вклучени )
-5. Наша цел е за ѕвезда услуга и сакате да бидете среќни. Дека се зависи од товар во различни земји. Овие трошоци се на купувачот. Пред да платите, ве молиме да се направи сте ја вашата адреса во aliexpress се поклопува со адресата што би сакале ни да брод. Сите големи кредитна картичка се прифатени преку сигурна исплата Зачувам. Ние ќе прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи. Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи.
Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам на Ali Express име Alipay. Ние сме една онлајн продавница, секој повратни информации е многу важна за нас. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. И сите НЕ - продавачот грешка се враќа за наплата се предмет на 20% ре-порибување на плаќање. Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки , ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има).
Карактеристики
-1. Откако вашата уплата е завршена, ние не се случува да се прифати било повеќе промените вашата нарачка. Ве молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Автоматски боја менување на режимот. Се врати превозот цената е обврска на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса. Ние не бродот на викенд или државни празници.

Таа е поголема од информацијата

Емитуваат Боја:
Променливи
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Батерии Се Потребни:
No
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Бренд Име:
FULLOSUN
Обликот:
тиква
Тип На Батерија:
ААА
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Број На Модел На:
FS-3602
Извор На Енергија:
5V USB кабел или 3x AAA батерија
Употреба:
Украс,Подарок
Материјал:
Акрил+ABS
Производи во категоријата