.

.

Мотор Задни Диск Сопирачки Роторот За BMW R 1150 РС 01-06 Р 1150 Р Rockster 2003 2004 2005 2006 R 1100 S 1996-2006 Р 1100 Р 93-01

Мотор Задни Диск Сопирачки Роторот За BMW R 1150 РС 01-06 Р 1150 Р Rockster 2003 2004 2005 2006 R 1100 S 1996-2006

DEN 1895.00
DEN 2016.00

Од стоката
Во магацинот


Моторни Задни Диск Сопирачки Роторот За BMW R1100 R1100 GS R1100 R R1100 S R1100 RT R1150 R1150 GS Авантура R1150 R R1150 RS R1150 R Rockster
Надворешниот Дијаметар : 276mm. Боја како на сликата. Материјал : 402 нерѓосувачки челик. Цена за 1 buc без завртки. ОЕМ големина ,се инсталира лесно. Одговара : R 1100 ГШ 93-99 Р 1100 Р 93-01 Р 1100 S 96-06 Р 1100 RT 94-01 Р 1150 ГШ (Evo - R21/0415/0495)11-01-03 Р 1150 ГШ (R21/0415/0495) 98-10/01 Р 1150 ГШ Авантура 07/01-06 Р 1150 Р 01-06 Р 1150 РС 01-06 Р 1150 RT 00-06 Р 1150 Р Rockster 03-06

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За BMW R1100 R1100GS R1100R R1100S R1100RT R1150 R1150GS Авантура R1
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Моторни Задни Диск Сопирачки Роторот
Fitment:
За BMW R1100 R1100GS R1100R R1100S R1100RT R1150 R1150GS Авантура R1
Име 1:
мотоцикл диск сопирачки
Име 2:
Задни Диск Сопирачки Роторот
Име 3:
Задниот Мотор Диск Кочница Роторот
Производи во категоријата