.

.

4pcs/многу Вистински Гориво Железнички Притисок Сензор 55PP26-02 одговараат за Ауди А3 А4 А5 А6 П5 S4 S5 S6 TT 2.0 L 03L906051

4pcs/многу Вистински Гориво Железнички Притисок Сензор 55PP26-02 одговараат за Ауди А3 А4 А5 А6 П5 S4 S5 S6

DEN 3970.00
DEN 4901.28

Од стоката
Во магацинот

Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние се надеваме дека можеме да работиме со луѓе од целиот свет, и ние веруваме кои корпоративни со нашата компанија ќе имаат добра корист.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.0 L 03 L906051 4pcs/многу
1. Имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари. Ние се движиме со вас, бидејќи на вашата поддршка!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.
Добредојдовте вашето барање и било каков предлог. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
4)Пратката во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Преку Кинески агенти;
4) Paypal. Ние, исто така, се изучува на светскиот пазар од страна на извоз за многу години. Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.
3)3-5 дена се дојде до вашиот Кина агент во секој град.
Пакување & Испорака
Неутрален Пакување или WY Пакување
Превозот :
1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Должина:
4
Бренд Име:
WY
Објектот Ширина:
4
Објектот Тежина:
0.6
Објектот Висина:
6
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата