.

.

DIY тешки алуминиумски додатоци, рачно изработени корејски круг минималистички обетки, уво клип, уво studs, уво жица, накит материјали

DIY тешки алуминиумски додатоци, рачно изработени корејски круг минималистички обетки, уво клип, уво studs,

DEN 140.64

Од стоката
Во магацинот


Бакар накит додатоци
Материјал : бакар
Избор на боја на копче.
Легура накит за долго време, неизбежно исчезнат, се користи на начин да се избегне контакт со било течност.
Запечатени за складирање кога не е во употреба, која може ефикасно да се успори оксидација стапка.
Сликата додатоци ве молиме избегне судрат да се избегне паѓање боја.
На готовиот производ е само за референца :

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20mm, 25mm
Бренд Име:
Задржи време
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
KP24
Тип На Објект:
накит наоди
Производи во категоријата