.

.

Бесплатен Превозот 1pcs/многу Кристал Headband Пердув Hairband Свадба Коса, Накит Свадба Hairband Бикини Конектор RC061002-1

Бесплатен Превозот 1pcs/многу Кристал Headband Пердув Hairband Свадба Коса, Накит Свадба Hairband Бикини Конектор

DEN 432.00

Од стоката
Во магацинот


Напомена :
1) Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките со експрес за слободни превозот.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Бренд Име:
MYG
Тока Тип:
Прстени
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
RC061002-1
Материјал:
Метал
Обликот:
Цвет
Кристал:
ASFOUR КРИСТАЛ
Големина:
6.5x8
Производи во категоријата