.

.

500ML Кафе во прав мешање шише мрзливи автоматско мешање автоматско кафе шише млеко се меша од мешање кафе шише

500ML Кафе во прав мешање шише мрзливи автоматско мешање автоматско кафе шише млеко се меша од мешање кафе

DEN 534.00
DEN 762.24

Од стоката
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Розова,Зелена,Сина, Пурпурна Едноставен, но модерен дизајн Погодно да се носат Големина (L*W) : 65*200(мм) Капацитет : 500ml Количина : 1 buc

Таа е поголема од информацијата

Капацитет:
500ml
боја:
Зелена, Сина, Розова, Виолетова
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
сертификација:
CIQ
Отворено Активност:
Авто-возење патување
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HB-009
Анти-корозија Слој:
Опремени
Бренд Име:
RonWei
Шише За Вода Тип:
вода стакло
Стил:
Краток
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Пластични Тип:
PC
Производи во категоријата