.

.

50SETX ОРИГИНАЛНИ PA03338-Y327 PA03338-Y239 Feed Roller Излез Ролери за Fujitsu 5650 5750 fi-5650 fi-5750 fi-5650C fi-5750C fi5650

50SETX ОРИГИНАЛНИ PA03338-Y327 PA03338-Y239 Feed Roller Излез Ролери за Fujitsu 5650 5750 fi-5650 fi-5750 fi-5650C

DEN 13392.00

Од стоката
Во магацинот


Опис :
Име на производ : Feed Roller гума, гума Излез гума Ролери гума
Се користи за Fujitsu5650 5750 fi-5650 fi-5750 fi-5650 C fi-5750 C
ОЕМ код / Дел No : PA03338-Y327 PA03338-Y239
Пакување : Неутрален пакет Состојба : ОРИГИНАЛНИ НОВИ Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
5650 5750 fi-5650 fi-5750 fi-5650C fi-5750C fi5650 fi5750
Бренд Име:
OKLILI
Тип:
Други
Објектот:
Feed Roller Излез гума Ролери гума
Оригинална или во компатибилен:
оригиналниот
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
5650 5750 fi-5650 fi-5750 fi-5650C fi-5750C fi5650 fi5750
ОЕМ код / Дел Не:
PA03338-Y327 PA03338-Y239
Пакет:
Неутрален пакет
КОЛИЧИНА:
50set 1set=4pc
Живот:
барем да ги користат за 5 години
Производи во категоријата