.

.

за iPhone 8 8 Плус Случај Оригиналната IPAKY 6 6s Плус Акрилик Силикон Хибрид Shockproof Транспарентен Случај за iPhone 7 7 Плус Случај

за iPhone 8 8 Плус Случај Оригиналната IPAKY 6 6s Плус Акрилик Силикон Хибрид Shockproof Транспарентен Случај

DEN 350.00
DEN 594.24

Од стоката
Во магацинот


за i Phone 8 8 Плус Случај Оригиналната IPAKY 6 6s Плус Акрилик Силикон Хибрид Shockproof Транспарентен Случај за i Phone 7 7 Плус Случај
Функција : 1. Совршен случај за i Phone 6/6s/7/8/Плус Случај. 2. Анти шок и мала тежина. 3. Отпорност, shatterproof, заштитник за нечистотија/пречки/нула. 4. Лесен за инсталација и лесен за чистење. 5. Ултра издржливи. 6. Пријатно чувство. 7. Совршен дизајн за сите пристаништа. 8. Лесно да се стави на. 9. за i Phone 6/6s/7/8, ве молиме изберете " за i Phone 6 6s 7 8 ". за i Phone 6/6s/7/8 Плус, ве молиме изберете "за 6 6s 7 8 Плус". Предмети Вклучува : 1 x За i Phone 6/6s/7/8/Плус Случај. за i Phone 6/6s/7/8, ве молиме изберете " за i Phone 6 6s 7 8 ". за i Phone 6/6s/7/8 Плус, ве молиме изберете "за 6 6s 7 8 Плус".

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
за iPhone 6 6s 7 8, за 6 6s 7 8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 7
Бренд Име:
ipaky
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
Back Cover
Карактеристики:
Shockproof Транспарентен Случај
Функција:
Анти-удар
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Спорт,Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
боја:
Црвена, Црна, Сива
Компатибилен Модел:
За iPhone 6/6s/7/8/Плус Случај
функција 1:
Отпорност на случај за iPhone 6/6s/7/8/Плус Случај
Карактеристика 2:
Луксузен Дизајн сосема нов случај за iPhone 6/6s/7/8/Плус Случај
Материјали:
Акрил+PC+Силициум
Времето на Пазарот:
2017 Бренд Нови на Пазарот и Топла Продажба
Стил:
Мобилен Телефон Случај Маска
Број На Модел На:
За iPhone 6/6s/7/8/Плус Случај
Тип:
Случај
Производи во категоријата