.

.

Моден Медицински Симбол Caduceus Cufflinks додатоци за лекарите и медицинските сестри Метал Значки Брошеви Подарок

Моден Медицински Симбол Caduceus Cufflinks додатоци за лекарите и медицинските сестри Метал Значки Брошеви

DEN 83.00
DEN 95.52

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат за добра логистика. Ако производот е оштетен или не се добиени стоките, ве молиме не ја отворите спор пред да контактирате со нас, ви благодариме за испорака : повеќе од$150,слободни изразат, Ние поддршка на пратката од страна на "DHL" (4days) ЕМС(10days) UPS-от(4-5days), Pendant Големина : 1.9*2cm Тежина : 10g(за) Technglogy : electroplating Пакување : 1 КОМПЈУТЕР во opp вреќа Услови : 100% нови Боја : на слика во боја (100% како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме да бидат сигурни да се купи), Бидејќи секој монитор модел е различен, бојата на сликата е мала разлика. Значи, Ова не е прашање квалитетот. Патем, димензии прирачник за мерење, па таму ќе биде грешка. Грешка опсег : ±3cm, ±5g Ако примите оштетени производи, ве молиме оставете порака до нас и да испратите производи слики за нас. Ако тоа е точно, ние ќе рефундирање на вашите пари. Ако ги купуваат производите на подароци за другите,ние може да обезбеди кеси. $0.3/по торба Ако имате било какви проблеми околу производи, можете да ме контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака на aliexpress. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Однапред ви благодариме!!!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
rongji накит
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Број На Модел На:
C37
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
боја:
Слика бои
Fature 1:
Филмови И Серии
Fature 2:
Популарната
Fature 3:
Црна Брада
Производи во категоријата