.

.

Бела Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење 60 широк Продаваат BTY

Бела Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за

DEN 491.00
DEN 528.00

Од стоката
Во магацинот


Идеален материјал за костими за капење, одговараат-фустан, здолниште.
Ткаенина тип : spandex ткаенина
Ткаенина материјал : 90% полиестер+10%spandex
Боја : бела
Ширина : 60 "/150cm
Големина на едно парче : 60"x36" / 150x92cm
Тежина за еден двор : 300g

Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
spandex ткаенина
Материјал:
Spandex / Полиестер
Бренд Име:
Златна Зајакот
Шема:
Обоена
Функција:
еластичен
Техника:
Плетени
Ширина:
155cm
Тип:
spandex ткаенина
Производи во категоријата