.

.

Чекор-во Куче Подигнат & Одење Поводник Set No Pullig Рефлексивни Најлон Кучиња Вест И Води 5 Бои S M L За Мали Средни Кучиња

Чекор-во Куче Подигнат & Одење Поводник Set No Pullig Рефлексивни Најлон Кучиња Вест И Води 5 Бои S M L За

DEN 335.52

Од стоката
Во магацинот


Бренд нови Безбедност Рефлексивни Миленичиња Куче Leashes & Подигнат во собата . Висок квалитет најлон материјал,мека и кожата пријателски. Чекор-во куче темперамент.Пластични око-splice тока, лесно и исклучување. Плетенка валани куче поводник, мека и лесна за куче одење. Сите украсени со рефлексивни noctilucent лента,safty за вашиот lovly милениче . Бои : Црвена/Сино/Зелено/Портокал/Црна
Опис Големина

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Функција:
Рефлексивни
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Didog
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Број На Модел На:
ML002
Големина:
S/M/L
Идеален Раси:
Универзална
боја:
Црна, Зелена, Црвена, Портокалова, Сина
Тип:
Се Подигнат&Поводник Сет
Материјал:
Најлон
Производи во категоријата