.

.

1pcs 50cm Силикони Заврши Мијалник Тапа Млазницата Лична хигиена приватни канцеларија Чистење Исплакнете Секс Играчка Sprayer Глава

1pcs 50cm Силикони Заврши Мијалник Тапа Млазницата Лична хигиена приватни канцеларија Чистење Исплакнете Секс

DEN 229.00
DEN 305.28

Од стоката
Во магацинот

Опис : Материјал : Силикон

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Мијалник Чешми
Бренд Име:
DONYUMMYJO
Стил:
Современа
Тапа Планината:
Една Дупка
Број На Модел На:
ХС-FX023
Површина По Завршувањето:
-
Површински Третман:
-
Вентил Core Материјал:
-
Додатоци:
Тушеви
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
-
Производи во категоријата