.

.

Вода Лилјани - од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

Вода Лилјани - од Клод Моне Масла репродукција Пејзажи уметност рака-насликани дома декор

DEN 6222.00
DEN 7152.00

Од стоката
Во магацинот

Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Не се печати или постер. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Контактирајте со нас за врамени цена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Голема Цел,Голем Попуст. Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. Обичај Сликарство & Custom Size : 1.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови.Каков вид на плаќање може да се прифати? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
40 X 20, 50 X 25, 60 X 30, 70 X 35, 80 X 40
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
10
Iid:
22257
M:
M3
Производи во категоријата