.

.

22ML Керамика Кафе Чај Чаши Поставите Свадба Подароци за Гостите Кинески Порцелан Чај Поставува Црвено Црн Гроздобер Teacup D051

22ML Керамика Кафе Чај Чаши Поставите Свадба Подароци за Гостите Кинески Порцелан Чај Поставува Црвено Црн

DEN 391.20

Од стоката
Во магацинот


Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, тоа е ваша одговорност е да се реши тоа. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Обично други couriers само треба 3-7 дена.
И било какви други прашања pls контактирајте со нас.
Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦА
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers. Ве молиме пополнете во правилен поштенски код, инаку, не можеме да ја пратите пратката.
Drinkware Керамички Чаши Чај Првенство Порцелански Teacup Црна, Црвена За Декорација Свадба Празник Подароци Кинески Чај Поставите Керамички Занаети D051
Во врска со оваа точка :
·Потекло : Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
·Материјал : керамика, Бели порцелански
·Функција : Висока температура отпорни, користете склопот
·Техника : Прирачник за изработка
·Пакет се вклучени : 1 buc на керамика teacup од страна на безбедно пакување
За плаќање :
За Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на e Packet/E-емс во рок од 24 часа ( дена).
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.

Таа е поголема од информацијата

Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Teacups
сертификација:
CE / ЕУ
Керамички Тип:
порцелански
Материјал:
Керамички
Бренд Име:
JUSEN
Број На Модел На:
D051
Техника:
On-стаклен
Обликот:
Чаши Чај
Материјал:
керамика, Бели порцелански
Техника:
Рачна изработка
Име:
кинески чаши и чинии
предмети:
кина чаши чај
Потекло:
Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
Drinkware Тип:
кинески чај чаши без рачки
Тип:
Чај Првенство & Чинијата Поставува
Техника:
Handpainted
Видови:
кинески порцелан чај поставува
Керамички Тип:
порцелански
Производи во категоријата