.

.

12pcs/Многу Насликани Eggshell Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0527

12pcs/Многу Насликани Eggshell Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија Snap Накит KZ0527

DEN 141.00
DEN 239.04

Од стоката
Во магацинот


12pcs/Многу Насликани Eggshell Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува Хривнија
Snap Накит
Моделот:KZ0527/KZ0528
Количина : 12pcs/многу
Материјал : Стакло & Бакар
Само копчиња, без хривнија вклучени.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
KZ0527/KZ0528
Компатибилност:
Snap хривнија
Синџир Тип:
кожа хривнија
Функција:
snap накит
Бесплатни колокација:
рачно изработени diy
хривнија големина:
прилагодлив
Слободен колокација копчето :
Сопствен стил
Должина:
20.8mm
Одговара:
18-20mm snap нараквици/snap копчето
За:
Snap Накит/Snap хривнија
Производи во категоријата