.

.

10pcs Висок Квалитет 8MB 16MB 32MB 64MB 128MB Мемориската Картичка за Sony Playstation 2 PS2

10pcs Висок Квалитет 8MB 16MB 32MB 64MB 128MB Мемориската Картичка за Sony Playstation 2 PS2

DEN 1123.00
DEN 1247.52

Од стоката
Во магацинот

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Таа е поголема од информацијата

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation2
Број На Модел На:
GSO009
Бренд Име:
xunbeifang
SONY Модел:
PlayStation2
Производи во категоријата