.

.

Добро Дизајн Жените Убави Кучиња Чорапи Симпатична Цртан Филм Сокс Нов Стил На Модата Памук Печатење Цевка Чорапи Кат Meias Чорапи

Добро Дизајн Жените Убави Кучиња Чорапи Симпатична Цртан Филм Сокс Нов Стил На Модата Памук Печатење Цевка

DEN 50.00
DEN 52.80

Од стоката
Во магацинот

Descrption : Материјал : Памук Дебелина : Стандардна Точка Должина : 23 CM Sock Тип : Случајни Шаблон Тип : Карактер Пол : Жените Пакет се Вклучени :
1 Пар Чорапи
Answer : ___________________________ Note :
1. Спореди Детали Големини Со Твое,ве Молиме Оставете 1-2 СМ се Разликува Поради Прирачник за Мерење,ви Благодариме!
Ве молиме споредете детални големини со твое пред да го купите !
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Бренд Име:
HEALMEYOU
Објектот Должина:
00
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
T17T90
Производи во категоријата