.

.

26 видови AB боја на стакло, кристал фацетирани rondelle abacus 3x4 4x6 6x8 8x10mm лабава монистра spacer додатоци накит наоди B673

26 видови AB боја на стакло, кристал фацетирани rondelle abacus 3x4 4x6 6x8 8x10mm лабава монистра spacer додатоци

DEN 101.00
DEN 112.32

Од стоката
Во магацинот

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
AB 26 боја 4 големина топла продажба кристално стакло rondelle abacus фацетирани лабава монистра spacer додатоци накит одлуки наоди B673
.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.5 инчи во мерењето.За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Дијаметар:
3x4mm 150pcs, 4x6mm 98pcs, 6x8mm 70pcs, 8x10mm 70pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
about 15-50g
Број На Модел На:
B673
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
abacus фацетирани
3x4mm:
за 150pcs
4x6MM:
за 98pcs
6x8mm:
за 70pcs
8x10mm:
за 70pcs
Производи во категоријата