.

.

Резервни бесплатен превозот мото делови Нога Колче За Хонда GoldWing VTX1300 Сенка Valkyrie Триумф Опремени со 1-1/4 CD

Резервни бесплатен превозот мото делови Нога Колче За Хонда GoldWing VTX1300 Сенка Valkyrie Триумф Опремени

DEN 3655.00
DEN 3888.00

Од стоката
Во магацинот


Промена на вашата нога позиција за дополнителна удобност на долго се протега на отворен пат. На 360 степени Прилагодливи Автопат Колче може да се ротира и заклучени во широк спектар на позиции да се приспособат и на високи и краток rider. CHROMED оближена со менгеме има своето место на моторот стража, а на рака заклучува колче безбедно во позиција Вклучува Хром-обложено планината, рака, footpegs и инсталација на хардвер Нога колче Големина Приближно : прибл 135mm(5.25")*45mm(2") Лесна инсталација, Без Инсталација Настава Fitment : Одговара на секој велосипеди со 31.25 mm(1 1/4") мотор guard или рамка цевка. Одлично се вклопуваат за Харли Дејвидсон/Хонда/Јамаха/Kawasaki/BSA/Norton/Триумф Плувка/сламен покрив/Кафе racer/ATV/UTV/Скутер слично Како : одговара за Хонда Gold Wing GL1800 2001-2011 одговара за Хонда Gold Wing GL1500 GL1100 GL1200 одговара за Хонда VT750 Сенка 750 VT750 C АЦЕ одговара за Хонда VT1100 VTX1300 VTX1800 одговара за Хонда Магна 750 VF750 VF1100 одговара за Хонда VLX600 DLX600 Сенка 600 VT600 одговара за Хонда Сенка 400 steed400 одговара за Хонда Valkyrie 1800 2004 2005 одговара за Хонда 1998 1999 2000 2001 2002 2003 Хонда Valkyrie одговара за Триумф РАКЕТА 3 2300cc одговара за Харли-Дејвидсон Спортските 883 xl1200 1340 одговара за Јамаха V-ЅВЕЗДА XVS1300 XVS650 XVS950 XVS1100 одговара за Јамаха XV1600 XV1700 XV1900 XVS1900 одговара за Јамаха XV250 XV400 XV535 XV750 XV1100 Virage одговара за Јамаха Roadstar xv1700 одговара за Suzuki VL1500 VL800 VZ800 VL125 VL250 одговара за Suzuki VS1400 VZ1500 НАТРАПНИКОТ M800 C800 одговара за Suzuki НАТРАПНИКОТ C1800 RT M109 R C109 R одговара за Suzuki БУЛЕВАР M90 s50 на унодц M50 Z C90 M1500 одговара за Kawasaki ВУЛКАН VN400 VN800 VN900 VN1500 VN2000

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
1.4kg
Име На Модел:
MT216-079-CD/054-CD
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производи во категоријата