.

.

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S14-102 S14102 129940-77010 19708 ЗА YANMAR 4TNV98, 4TNV106 ЗА MUSTANG SKID STEER LOADER 2076

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ S14-102 S14102 129940-77010 19708 ЗА YANMAR 4TNV98, 4TNV106 ЗА MUSTANG SKID STEER

DEN 5760.00

Од стоката
Во магацинот


НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ S14-102 S14102 129940-77010 19708 ЗА YANMAR 4 TNV98, 4 TNV106 ЗА MUSTANG SKID STEER LOADER 2076
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1 до 15 дена според количината Оем Референца ЗА ARROWHEAD SHI0196
ЗА HITACHI S14-102
ЗА J & N 410-44073
ЗА ЛЕСТЕР 19708
ЗА YANMAR 129940-77010 Примена : ЗА MUSTANG SKID STEER LOADER 2076
ЗА YANMAR 4 TNV98, 4 TNV106 2004-НА 100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.

Таа е поголема од информацијата

Објектот Висина:
20
Објектот Должина:
30
Осветленост Дел Број:
S14-102
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Ширина:
18
Другиот Дел Број:
S14-102
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
S14-102
Напон:
12v
моќност:
3.0 kw
Заби:
9T
Производи во категоријата