.

.

BV43 168 53039700168 5303-970-0168 5303-988-0168 K03 1118100-ED01A 1118100ED01A ED01A Турбо За кинескиот Ѕид Лебди H5 4D20 2.0 L

BV43 168 53039700168 5303-970-0168 5303-988-0168 K03 1118100-ED01A 1118100ED01A ED01A Турбо За кинескиот Ѕид

DEN 13388.00
DEN 14711.52

Од стоката
Во магацинот

15% restocking таксата ќе се применува и на Превозот и Ракувањето со такси не се враќа.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.0 L
Моторот :
H5 2.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. Ние ќе направиме се што е потребно за да ја поправат ситуацијата и да заработи што 5-ѕвезда оценка на сите околу вас.
•Професионална инсталација и/или помош е силно да се предложи. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. Ве молиме не го потпише пакет и да се отвори случајот со превозот на компанијата, ако делот е оштетена за време на превозот.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
BV43 53039700168 1118100-ED01A За кинескиот Ѕид Лебди H5 4D20 2.0 T 2.0 L
Поставување на Возило:
пред 1118100-ED01A 1118100 ED01A 1118100ED01A BV43 5303 970 0168
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот За кинескиот Ѕид GW Авто Лебди 2.0 T H5 4D20
Frequence Опсег:
. 53039700168 53039880168 5303-970-0168 5303-988-0168 5303 988 0168
Објектот Тежина:
8.5kg
Автомобил Производител:
Рено
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Должина:
29inch
Модел Година:
1991-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
28inch
Објектот Ширина:
28inch
Турбо Модел :
BV43 5303 970 0168 Турбо Со Електромагнетниот Вентил / Електрични Actuator
Дел Број:
53039700168 53039880168 5303-970-0168 5303-988-0168 5303 988 0168
ОЕМ број:
1118100-ED01A 1118100 ED01A 1118100ED01A
Апликацијата возило:
За кинескиот Ѕид GW Авто Лебди 2.0 T H5 4D20 2.0 L
Примена на моторот:
H5 2.0 T 4D20 2.0 L
Кул:
масло за ладење или масло за подмачкување Турбо Турбополнач
Гаранција:
гаранција 12 месеци
Производи во категоријата