.

.

Liva Трендовски Девојка 2017 Мода ПЕРКА Писма Печатени Т Кошули Солидна Кратки маици Жените Облека Лабава Кошула Блузи Tee Femme М-3XL

Liva Трендовски Девојка 2017 Мода ПЕРКА Писма Печатени Т Кошули Солидна Кратки маици Жените Облека Лабава Кошула

DEN 255.36

Од стоката
Во магацинот


100% Сосема Нов
Материјал : Полиестер;Памук;Spandex
Пол : Жените
Големина : M;L;XL;2 XL;3 XL (Pls видите големината на табелата за да го изберете)
Боја : Црна;Бела Боја;Розова
Пакетот Вклучува : 1 Piece маици
Големина На Табелата
М : Рамо 42cm ; Биста 92cm ; Должина 64cm
L : Рамо 44cm ; Биста 96cm ; Должина 65cm
XL : Рамо 46cm ; Биста 100cm ; Должина 66cm
2 XL : Рамо 48cm ; Биста 104cm ; Должина 67cm
3 XL : Рамо 50cm ; Биста 108cm ; Должина 68cm
Answer : ___________________________ Note : Pls дозволете 1-3 см грешка

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Liva девојка
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Половина
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
CC3489
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Производи во категоријата